Greta Skogster-Lehtinen

(Finland, 1900-1994)
Greta Skogster-Lehtinen
(Finland, 1900-1994)

GRETA SKOGSTER-LEHTINEN, rya. Ca 192x135 cm.

Avlägsna länder.

Tidsrelaterat slitage. Hål. Skador på baksidan. Skadade fransar.

Klubbat pris
880
9 970
918
Utropspris
500 - 700 EUR
Budhistorik (36 bud)
16 apr 2018 18:30
880 EUR
16 apr 2018 18:29
860 EUR
16 apr 2018 18:29
840 EUR
16 apr 2018 18:29
840 EUR
16 apr 2018 18:28
820 EUR
16 apr 2018 18:28
800 EUR
16 apr 2018 18:28
760 EUR
16 apr 2018 18:27
740 EUR
16 apr 2018 18:27
720 EUR
16 apr 2018 18:27
700 EUR
16 apr 2018 18:27
680 EUR
16 apr 2018 18:24
660 EUR
16 apr 2018 18:24
640 EUR
16 apr 2018 18:24
620 EUR
16 apr 2018 18:23
600 EUR
16 apr 2018 18:21
580 EUR
16 apr 2018 18:21
560 EUR
16 apr 2018 18:21
540 EUR
16 apr 2018 18:20
520 EUR
16 apr 2018 18:18
500 EUR
16 apr 2018 18:18
480 EUR
16 apr 2018 18:16
460 EUR
16 apr 2018 18:16
440 EUR
16 apr 2018 18:15
420 EUR
16 apr 2018 18:13
400 EUR
16 apr 2018 18:05
380 EUR
16 apr 2018 18:03
360 EUR
16 apr 2018 18:03
340 EUR
16 apr 2018 17:59
320 EUR
16 apr 2018 17:58
300 EUR
16 apr 2018 17:36
280 EUR
16 apr 2018 17:29
260 EUR
16 apr 2018 15:51
240 EUR
15 apr 2018 18:35
220 EUR
13 apr 2018 21:24
200 EUR
9 apr 2018 16:10
100 EUR

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

149. Denise Grünstein, "Rubra", 2020-2021.
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK