SKÄNK OCH PALL, Paul Boman Ab, 1960-tal.

Längd 263 cm. Djup 42 cm. Höjd 66 cm.
Pall; mått 60x40 cm. Höjd 43 cm.
Köpkvittot från 1964 medföljer.

Tidsrelaterat slitage och märken.

Klubbat pris
621
6 999
655
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (35 bud)
16 apr 2018 18:47
621 EUR
16 apr 2018 18:47
601 EUR
16 apr 2018 18:46
571 EUR
16 apr 2018 18:46
551 EUR
16 apr 2018 18:46
530 EUR
16 apr 2018 18:39
510 EUR
8
16 apr 2018 18:39
510 EUR
16 apr 2018 18:39
490 EUR
8
16 apr 2018 18:39
470 EUR
11 apr 2018 19:35
450 EUR
11 apr 2018 19:35
430 EUR
11 apr 2018 17:16
410 EUR
11 apr 2018 17:14
400 EUR
11 apr 2018 11:40
280 EUR
11 apr 2018 11:40
260 EUR
11 apr 2018 11:39
240 EUR
11 apr 2018 11:39
220 EUR
11 apr 2018 11:38
200 EUR
11 apr 2018 11:38
190 EUR
11 apr 2018 11:38
180 EUR
11 apr 2018 11:38
170 EUR
10 apr 2018 22:22
160 EUR
10 apr 2018 22:07
150 EUR
10 apr 2018 22:07
140 EUR
10 apr 2018 22:06
130 EUR
10 apr 2018 22:06
120 EUR
7 apr 2018 20:41
110 EUR
7 apr 2018 20:41
100 EUR
6 apr 2018 19:53
95 EUR
6 apr 2018 19:53
90 EUR
5 apr 2018 22:51
50 EUR
5 apr 2018 22:51
45 EUR
5 apr 2018 22:50
40 EUR
5 apr 2018 22:50
35 EUR
5 apr 2018 19:55
30 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977