1007563

MAUNO MARKKULA, ABSTRAKT LANDSKAP.

Sign. Olja på pannå 46x38 cm.

A tergo målning.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Laura Pohjola

    Laura Pohjola
    Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

    laura.pohjola@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 700 - 1 000 EUR

    Slutpris

    671
    EUR
    6 906 SEK
    760 USD

    Budhistorik (11 bud)
    5A16 apr 18:48671EUR
    416 apr 18:48651EUR
    5A16 apr 18:47621EUR
    Acceptpris på 500 EUR uppnåddes