Ole Kandelin

(Finland, 1920-1947)
Ole Kandelin
(Finland, 1920-1947)

OLE KANDELIN, "MODERLÖS"

Sign. -43. Olja på pannå 35x51 cm.

Prins Eugens Waldemarsudde 1978.

Klubbat pris
3 300
37 851
3 454
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
Budhistorik (18 bud)
17 apr 2018 16:07
3 300 EUR
17 apr 2018 16:07
3 200 EUR
17 apr 2018 16:07
3 100 EUR
17 apr 2018 16:07
3 000 EUR
17 apr 2018 16:07
2 900 EUR
17 apr 2018 16:07
2 800 EUR
17 apr 2018 16:06
2 700 EUR
17 apr 2018 16:06
2 600 EUR
17 apr 2018 16:06
2 500 EUR
17 apr 2018 16:06
2 400 EUR
17 apr 2018 16:06
2 300 EUR
17 apr 2018 16:06
2 200 EUR
16 apr 2018 11:37
2 100 EUR
8 apr 2018 7:29
2 000 EUR
6 apr 2018 22:41
1 500 EUR
5 apr 2018 20:33
1 200 EUR
5 apr 2018 16:25
1 000 EUR
5 apr 2018 15:02
250 EUR