Mauno Markkula

(Finland, 1905-1959)
Mauno Markkula
(Finland, 1905-1959)

MAUNO MARKKULA, "RÖDA HUS".

Sign. Olja på duk 39x54 cm.

Klubbat pris
622
7 134
651
Utropspris
400 - 600 EUR
Budhistorik (26 bud)
17 apr 2018 19:03
622 EUR
17 apr 2018 19:03
602 EUR
17 apr 2018 19:03
600 EUR
17 apr 2018 19:03
580 EUR
17 apr 2018 19:03
560 EUR
17 apr 2018 19:03
541 EUR
17 apr 2018 19:02
540 EUR
17 apr 2018 19:02
520 EUR
17 apr 2018 19:02
501 EUR
17 apr 2018 19:02
500 EUR
17 apr 2018 19:02
480 EUR
17 apr 2018 19:02
460 EUR
17 apr 2018 19:02
440 EUR
17 apr 2018 19:02
420 EUR
17 apr 2018 19:02
420 EUR
17 apr 2018 19:01
380 EUR
17 apr 2018 19:01
360 EUR
17 apr 2018 19:01
340 EUR
17 apr 2018 11:34
320 EUR
17 apr 2018 10:46
300 EUR
16 apr 2018 18:44
260 EUR
16 apr 2018 12:48
220 EUR
14 apr 2018 13:18
200 EUR
14 apr 2018 12:22
180 EUR
7 apr 2018 20:28
160 EUR
6 apr 2018 10:13
150 EUR