Greta Skogster-Lehtinen

(Finland, 1900-1994)
Greta Skogster-Lehtinen
(Finland, 1900-1994)

Greta Skogster-Lehtinen, HÅRGARNSMATTA, Finland, 1930-tal.

Geometriska motiv. Ca 345x250 cm.

Tidsrelaterat slitage. Fläckar. Skadade fransar. Lagningar.

Klubbat pris
1 550
16 337
1 774
Utropspris
1 200 - 1 400 EUR
Budhistorik (10 bud)
16 apr 2018 18:02
1 550 EUR
16 apr 2018 18:02
1 500 EUR
16 apr 2018 18:02
1 500 EUR
16 apr 2018 17:57
1 450 EUR
16 apr 2018 17:57
1 400 EUR
16 apr 2018 17:52
1 350 EUR
16 apr 2018 17:52
1 300 EUR
16 apr 2018 2:55
1 000 EUR
13 apr 2018 0:01
720 EUR
6 apr 2018 13:10
400 EUR

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977