Birgitta Ara

(Finland, Född 1934)
Birgitta Ara
(Finland, Född 1934)

BIRGITTA ARA, skulpturer 6 st, brons signerad och numrerade.

Längd ca 5-6 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
1 350
15 215
1 409
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
Budhistorik (10 bud)
16 apr 2018 12:57
1 350 EUR
16 apr 2018 12:57
1 300 EUR
15 apr 2018 12:16
1 000 EUR
14 apr 2018 12:34
420 EUR
13 apr 2018 13:05
400 EUR
8 apr 2018 16:52
250 EUR
5 apr 2018 17:25
222 EUR
5 apr 2018 17:10
200 EUR
5 apr 2018 16:47
110 EUR
5 apr 2018 10:51
100 EUR

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977