GOLVLAMPOR ETT PAR, Savitorppa, Kauko Forsvik, signerad "KAGE", Finland.

Rödlera med guldfärgad lysterglasyr. Lampfotens höjd 70 cm. Skärmen diameter 44 cm.

Slitage. Märken undertill. Ej funktionstestade.

Klubbat pris
1 750
19 828
1 826
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Budhistorik (24 bud)
9
16 apr 2018 18:04
1 750 EUR
16 apr 2018 16:54
1 700 EUR
16 apr 2018 16:53
1 650 EUR
16 apr 2018 16:53
1 600 EUR
16 apr 2018 16:53
1 550 EUR
16 apr 2018 16:53
1 500 EUR
16 apr 2018 16:53
1 450 EUR
16 apr 2018 16:53
1 400 EUR
16 apr 2018 16:32
1 350 EUR
16 apr 2018 7:47
1 300 EUR
8
15 apr 2018 20:00
1 250 EUR
15 apr 2018 20:00
1 200 EUR
15 apr 2018 11:43
880 EUR
14 apr 2018 9:47
860 EUR
14 apr 2018 9:47
850 EUR
14 apr 2018 9:47
840 EUR
14 apr 2018 9:47
820 EUR
8 apr 2018 20:23
800 EUR
8 apr 2018 15:01
446 EUR
8 apr 2018 14:19
420 EUR
7 apr 2018 18:30
400 EUR
7 apr 2018 0:50
220 EUR
5 apr 2018 21:10
200 EUR
5 apr 2018 19:10
30 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

91. Rolex, Yacht-Master, "Onyx", ca 2010.
Utropspris
110 000 - 130 000 SEK
Budhistorik
110 000

ditt bud
Aktuellt bud:
110 000 SEK