Madeleine Pyk – en samling F769

Eva Cederström

(Finland, 1909-1995)
Eva Cederström
(Finland, 1909-1995)

EVA CEDERSTRÖM, KLIPPOR VID HAVET.

Sign. -65. Olja på duk 67x91 cm.

780
8 221
893
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (13 bud)
8
16 apr 2018 20:19
780 EUR
16 apr 2018 20:17
760 EUR
8
16 apr 2018 20:16
700 EUR
16 apr 2018 20:13
680 EUR
8
16 apr 2018 20:11
650 EUR
16 apr 2018 16:51
500 EUR
16 apr 2018 0:19
270 EUR
13 apr 2018 6:28
250 EUR
11 apr 2018 15:47
220 EUR
10 apr 2018 23:23
200 EUR
10 apr 2018 21:01
60 EUR
8 apr 2018 9:35
50 EUR
7 apr 2018 7:46
30 EUR