1017586

BJÖRN WECKSTRÖM, skulptur, polerad brons, signerad BW -87 och numrerad 2/6.

Huvud. Längd 15 cm, totalhöjd med sockel 19 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anja Lehtovuori

    Anja Lehtovuori

    anja.lehtovuori@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 800 - 1 000 EUR

    Slutpris

    1 101
    EUR
    11 332 SEK
    1 248 USD

    Budhistorik (33 bud)
    417 apr 18:141101EUR
    8A17 apr 18:141100EUR
    817 apr 12:491051EUR