1017586

BJÖRN WECKSTRÖM

Skulptur, polerad brons, signerad BW -87 och numrerad 2/6.

Huvud. Längd 15 cm, totalhöjd med sockel 19 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Placering
Stora Robertsgatan 12
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anja Lehtovuori

Anja Lehtovuori

anja.lehtovuori@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 800 - 1 000 EUR

    Slutpris

    1 101
    EUR
    11 433 SEK
    1 359 USD

    Budhistorik (33 bud)
    417 apr 18:141101EUR
    8A17 apr 18:141100EUR
    817 apr 12:491051EUR