1028393

H

AHTELA, "MUMMIN SAUNA" ("MORMORS BASTU").

Olja på duk. Signerad och daterad -50. 66,5x77,5 cm.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Lindfors

Johanna Lindfors
Specialist, konst.

johanna.lindfors@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 - 2 500 EUR

    Slutpris

    1 900
    EUR
    19 972 SEK
    2 225 USD

    Budhistorik (6 bud)
    417 apr 19:581900EUR
    517 apr 19:541850EUR
    417 apr 15:441800EUR
    Acceptpris på 1 800 EUR uppnåddes