Erik Enroth

(Finland, 1917-1975)
Erik Enroth
(Finland, 1917-1975)

ERIK ENROTH, MIDDAG.

Sign. -61. Olja på duk 100x73 cm.

Klubbat pris
3 122
35 809
3 267
Utropspris
3 500 - 4 000 EUR
Budhistorik (17 bud)
17 apr 2018 17:02
3 122 EUR
17 apr 2018 15:30
3 022 EUR
17 apr 2018 15:30
3 000 EUR
17 apr 2018 15:29
2 922 EUR
17 apr 2018 15:29
2 822 EUR
17 apr 2018 15:29
2 722 EUR
17 apr 2018 15:29
2 622 EUR
17 apr 2018 15:29
2 522 EUR
17 apr 2018 15:29
2 422 EUR
17 apr 2018 15:28
2 322 EUR
17 apr 2018 15:28
2 222 EUR
16 apr 2018 22:03
2 100 EUR
12 apr 2018 21:19
2 000 EUR
7 apr 2018 10:27
1 700 EUR
5 apr 2018 17:44
1 550 EUR
5 apr 2018 15:59
1 500 EUR
5 apr 2018 15:40
1 000 EUR