Taisto Ahtola

(Finland, 1917-2000)
Taisto Ahtola
(Finland, 1917-2000)

TAISTO AHTOLA, DOCKA.

Sign. Olja på duk 41x33 cm.

Klubbat pris
1 610
18 467
1 685
Utropspris
600 - 800 EUR
Budhistorik (54 bud)
9
17 apr 2018 20:51
1 610 EUR
17 apr 2018 20:48
1 560 EUR
9
17 apr 2018 20:48
1 510 EUR
17 apr 2018 20:48
1 500 EUR
17 apr 2018 20:45
1 460 EUR
9
17 apr 2018 20:45
1 410 EUR
17 apr 2018 20:42
1 360 EUR
11
17 apr 2018 20:42
1 310 EUR
17 apr 2018 20:42
1 260 EUR
11
17 apr 2018 20:40
1 210 EUR
10
17 apr 2018 20:40
1 160 EUR
9
17 apr 2018 20:40
1 110 EUR
11
17 apr 2018 20:39
1 060 EUR
17 apr 2018 20:39
1 059 EUR
17 apr 2018 20:39
1 010 EUR
9
17 apr 2018 20:39
990 EUR
17 apr 2018 20:39
970 EUR
10
17 apr 2018 20:39
950 EUR
9
17 apr 2018 20:38
930 EUR
11
17 apr 2018 20:37
910 EUR
17 apr 2018 20:37
890 EUR
11
17 apr 2018 20:37
883 EUR
17 apr 2018 20:36
863 EUR
9
17 apr 2018 20:36
843 EUR
17 apr 2018 20:36
823 EUR
9
17 apr 2018 20:35
803 EUR
10
17 apr 2018 20:35
783 EUR
9
17 apr 2018 20:35
782 EUR
10
17 apr 2018 20:35
762 EUR
9
17 apr 2018 20:35
742 EUR
10
17 apr 2018 19:07
722 EUR
11
17 apr 2018 19:01
702 EUR
10
17 apr 2018 19:01
702 EUR
11
17 apr 2018 18:01
602 EUR
10
17 apr 2018 18:00
601 EUR
10
17 apr 2018 18:00
562 EUR
11
17 apr 2018 18:00
542 EUR
10
17 apr 2018 18:00
522 EUR
11
17 apr 2018 18:00
502 EUR
10
17 apr 2018 15:49
482 EUR
8
17 apr 2018 15:49
462 EUR
8
17 apr 2018 12:39
441 EUR
10
17 apr 2018 12:38
421 EUR
10
17 apr 2018 11:40
420 EUR
9
16 apr 2018 20:23
400 EUR
8
16 apr 2018 15:11
360 EUR
14 apr 2018 19:44
340 EUR
14 apr 2018 12:31
300 EUR
11 apr 2018 16:00
160 EUR
10 apr 2018 23:21
150 EUR
8 apr 2018 22:05
130 EUR
7 apr 2018 22:11
120 EUR
7 apr 2018 2:23
35 EUR
6 apr 2018 10:00
30 EUR