Juhana Blomstedt

(Finland, 1937-2010)
Juhana Blomstedt
(Finland, 1937-2010)

JUHANA BLOMSTEDT, "HUOMENNA SININEN" ("IMORGON BLÅ").

Olja på trä. Signerad a tergo. 30x43,5 cm.

Finland 90-års jublieumsutställning, 2007, Visavuori.

Klubbat pris
1 305
14 968
1 366
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (23 bud)
16 apr 2018 20:06
1 305 EUR
16 apr 2018 20:06
1 256 EUR
16 apr 2018 20:05
1 255 EUR
8
16 apr 2018 20:05
1 205 EUR
16 apr 2018 20:05
1 155 EUR
8
16 apr 2018 20:05
1 105 EUR
16 apr 2018 20:05
1 055 EUR
8
16 apr 2018 20:05
1 005 EUR
16 apr 2018 20:05
970 EUR
16 apr 2018 20:05
950 EUR
16 apr 2018 20:05
930 EUR
16 apr 2018 20:05
910 EUR
16 apr 2018 20:04
890 EUR
16 apr 2018 20:04
870 EUR
16 apr 2018 17:46
720 EUR
15 apr 2018 11:20
700 EUR
15 apr 2018 11:20
680 EUR
15 apr 2018 11:19
660 EUR
15 apr 2018 11:19
640 EUR
14 apr 2018 22:14
620 EUR
11 apr 2018 19:01
600 EUR
10 apr 2018 17:52
500 EUR
10 apr 2018 15:25
460 EUR