Ernst Mether-Borgström

(Finland, 1917-1996)
Ernst Mether-Borgström
(Finland, 1917-1996)

ERNST METHER-BORGSTRÖM, GRÖN KOMPOSITION.

Sign. Akvarell och gouache 23x30 cm.

Klubbat pris
2 020
22 765
2 108
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (42 bud)
11
16 apr 2018 17:53
2 020 EUR
12
16 apr 2018 17:53
1 970 EUR
11
16 apr 2018 17:52
1 920 EUR
12
16 apr 2018 17:52
1 900 EUR
11
16 apr 2018 17:52
1 850 EUR
12
16 apr 2018 17:52
1 800 EUR
11
16 apr 2018 17:52
1 750 EUR
12
16 apr 2018 17:50
1 490 EUR
11
16 apr 2018 17:50
1 440 EUR
11
16 apr 2018 17:47
1 290 EUR
9
16 apr 2018 17:18
1 240 EUR
16 apr 2018 17:18
1 200 EUR
16 apr 2018 17:17
1 190 EUR
9
16 apr 2018 17:17
1 140 EUR
16 apr 2018 16:50
1 090 EUR
11
16 apr 2018 16:50
1 040 EUR
16 apr 2018 16:50
1 000 EUR
11
16 apr 2018 16:50
960 EUR
16 apr 2018 16:50
940 EUR
11
16 apr 2018 16:32
920 EUR
16 apr 2018 16:32
900 EUR
15 apr 2018 20:42
820 EUR
10
15 apr 2018 20:42
800 EUR
10
15 apr 2018 20:42
760 EUR
15 apr 2018 20:42
740 EUR
10
8 apr 2018 18:59
720 EUR
9
8 apr 2018 18:58
700 EUR
10
8 apr 2018 18:58
700 EUR
9
8 apr 2018 18:57
680 EUR
10
8 apr 2018 18:57
660 EUR
9
7 apr 2018 20:21
640 EUR
7 apr 2018 17:20
620 EUR
9
7 apr 2018 14:21
600 EUR
7 apr 2018 0:17
550 EUR
8
6 apr 2018 22:28
500 EUR
6 apr 2018 19:26
440 EUR
6 apr 2018 17:22
420 EUR
5 apr 2018 20:44
400 EUR
5 apr 2018 19:37
131 EUR
5 apr 2018 18:37
120 EUR
5 apr 2018 16:46
110 EUR
5 apr 2018 15:01
100 EUR