1030309

REIDAR SÄRESTÖNIEMI

LAPPLANDS SCHAMANS VISION.

Olja på duk. Signerad och dedikerad a tergo R. Särestöniemi till E. Johnsen. 130x130 cm.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Lindfors

Johanna Lindfors
Specialist, konst.

johanna.lindfors@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 40 000 - 42 000 EUR

    Slutpris

    52 405
    EUR
    546 128 SEK
    60 952 USD

    Budhistorik (27 bud)
    7A16 apr 20:4552405EUR
    616 apr 20:4552205EUR
    716 apr 20:4452005EUR
    Acceptpris på 40 000 EUR uppnåddes