1030309

REIDAR SÄRESTÖNIEMI, LAPPLANDS SCHAMANS VISION.

Olja på duk. Signerad och dedikerad a tergo R. Särestöniemi till E. Johnsen. 130x130 cm.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johanna Lindfors

    Johanna Lindfors
    Specialist, konst.

    johanna.lindfors@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 40 000 - 42 000 EUR

    Slutpris

    52 405
    EUR
    535 967 SEK
    59 609 USD

    Budhistorik (27 bud)
    7A16 apr 20:4552405EUR
    616 apr 20:4552205EUR
    716 apr 20:4452005EUR
    Acceptpris på 40 000 EUR uppnåddes