Reidar Särestöniemi

(Finland, 1925-1981)
Reidar Särestöniemi
(Finland, 1925-1981)

REIDAR SÄRESTÖNIEMI, LAPPLANDS SCHAMANS VISION.

Olja på duk. Signerad och dedikerad a tergo R. Särestöniemi till E. Johnsen. 130x130 cm.

Konstnär

Klubbat pris
52 405
601 085
54 844
Utropspris
40 000 - 42 000 EUR
Budhistorik (27 bud)
16 apr 2018 20:45
52 405 EUR
16 apr 2018 20:45
52 205 EUR
16 apr 2018 20:44
52 005 EUR
16 apr 2018 20:44
52 000 EUR
16 apr 2018 20:43
50 805 EUR
16 apr 2018 20:43
50 605 EUR
16 apr 2018 20:43
50 405 EUR
16 apr 2018 20:43
50 205 EUR
16 apr 2018 20:42
50 005 EUR
16 apr 2018 20:42
50 001 EUR
16 apr 2018 20:42
47 201 EUR
16 apr 2018 20:42
47 001 EUR
16 apr 2018 20:42
45 205 EUR
16 apr 2018 20:41
45 005 EUR
16 apr 2018 20:41
45 001 EUR
16 apr 2018 20:41
41 000 EUR
16 apr 2018 20:41
40 800 EUR
16 apr 2018 20:40
40 600 EUR
16 apr 2018 20:40
40 400 EUR
12 apr 2018 12:20
40 200 EUR
7 apr 2018 9:31
40 000 EUR
6 apr 2018 13:00
36 200 EUR
6 apr 2018 2:24
36 000 EUR
6 apr 2018 0:19
12 400 EUR
5 apr 2018 17:18
12 200 EUR
5 apr 2018 15:40
12 000 EUR
5 apr 2018 14:34
2 000 EUR