1036015

FRANCIS BACON

"METROPOLITAN".

Sign. Färglitografi, 60/200, 114x86 cm.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

laura.pohjola@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 7 000 - 9 000 EUR

    Slutpris

    5 800
    EUR
    60 967 SEK
    6 791 USD

    Budhistorik (6 bud)
    610 apr 13:105800EUR
    Acceptpris på 5 800 EUR uppnåddes
    5 6 apr 18:174500EUR
    4 6 apr 10:382000EUR