1036019

HELEN FRANKENTHALER

"BROOME STREET AT NIGHT".

Sign. -87. Etsning 67/68, 68x71 cm.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

laura.pohjola@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 - 2 500 EUR

    Slutpris

    1 550
    EUR
    16 206 SEK
    1 765 USD

    Budhistorik (5 bud)
    5 9 apr 03:031550EUR
    4 7 apr 17:461500EUR
    Acceptpris på 1 500 EUR uppnåddes
    3 7 apr 09:531234EUR