Christina Snellman

(Finland, 1928-2014)
Christina Snellman
(Finland, 1928-2014)

CHRISTINA SNELLMAN, SOLROSOR.

Sign. 1969. Olja på duk 104x70 cm.

Klubbat pris
1 550
17 779
1 622
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (26 bud)
9
17 apr 2018 17:32
1 550 EUR
17 apr 2018 17:31
1 500 EUR
9
17 apr 2018 17:31
1 500 EUR
17 apr 2018 17:31
1 450 EUR
9
17 apr 2018 17:31
1 400 EUR
17 apr 2018 17:31
1 350 EUR
9
17 apr 2018 17:31
1 300 EUR
17 apr 2018 16:39
1 250 EUR
8
17 apr 2018 16:39
1 200 EUR
17 apr 2018 13:06
1 150 EUR
8
17 apr 2018 13:06
1 100 EUR
16 apr 2018 21:00
1 050 EUR
8
16 apr 2018 21:00
1 000 EUR
16 apr 2018 21:00
920 EUR
8
16 apr 2018 21:00
900 EUR
16 apr 2018 20:59
820 EUR
8
16 apr 2018 20:59
800 EUR
16 apr 2018 20:58
720 EUR
8
16 apr 2018 20:58
700 EUR
14 apr 2018 10:45
600 EUR
12 apr 2018 22:34
400 EUR
7 apr 2018 22:15
240 EUR
7 apr 2018 16:14
220 EUR
6 apr 2018 20:25
200 EUR
5 apr 2018 20:50
100 EUR
5 apr 2018 19:19
50 EUR