Arne Jones E1299

Risto Suomi

(Finland, Född 1951)
Risto Suomi
(Finland, Född 1951)

RISTO SUOMI, "RODDARE PÅ VÄRLDENS KANT I".

A tergo sign. -00-01. Olja på duk 130x130 cm.

Klubbat pris
2 300
24 242
2 632
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Budhistorik (26 bud)
8
17 apr 2018 17:47
2 300 EUR
9
17 apr 2018 17:47
2 200 EUR
8
17 apr 2018 17:44
2 100 EUR
9
17 apr 2018 17:44
2 000 EUR
8
17 apr 2018 17:43
1 950 EUR
9
17 apr 2018 17:41
1 900 EUR
8
17 apr 2018 17:38
1 850 EUR
9
17 apr 2018 17:38
1 800 EUR
8
17 apr 2018 17:22
1 750 EUR
17 apr 2018 17:22
1 700 EUR
17 apr 2018 17:00
1 400 EUR
8
17 apr 2018 9:05
1 350 EUR
17 apr 2018 9:05
1 300 EUR
8
17 apr 2018 9:05
1 300 EUR
16 apr 2018 17:46
1 250 EUR
15 apr 2018 22:39
1 200 EUR
14 apr 2018 20:03
1 150 EUR
14 apr 2018 20:02
1 100 EUR
14 apr 2018 20:02
1 100 EUR
13 apr 2018 23:17
1 050 EUR
13 apr 2018 18:46
1 000 EUR
9 apr 2018 13:12
850 EUR
8 apr 2018 7:56
620 EUR
5 apr 2018 17:22
600 EUR
5 apr 2018 16:55
500 EUR
5 apr 2018 14:49
300 EUR