1039705

PEKKA PAIKKARI

KERAMIKSKULPTUR. Arabia.

Signerad. Höjd 58 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Thomas Luoma

Thomas Luoma
Specialist, konst, konsthanverk, vapen, utmärkelsetecken och militaria

thomas.luoma@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 800 - 1 000 EUR

    Slutpris

    750
    EUR
    7 816 SEK
    872 USD

    Budhistorik (10 bud)
    4A17 apr 19:21750EUR
    317 apr 19:21740EUR
    4A17 apr 19:18720EUR
    Acceptpris på 640 EUR uppnåddes