1039705

PEKKA PAIKKARI, KERAMIKSKULPTUR. Arabia.

Signerad. Höjd 58 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 800 - 1 000 EUR

    Slutpris

    750
    EUR
    7 870 SEK
    849 USD

    Budhistorik (10 bud)
    4A17 apr 2018 19:21750EUR
    317 apr 2018 19:21740EUR
    4A17 apr 2018 19:18720EUR
    Acceptpris på 640 EUR uppnåddes