1039705

PEKKA PAIKKARI, KERAMIKSKULPTUR. Arabia.

Signerad. Höjd 58 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Thomas Luoma

    Thomas Luoma
    Specialist, konst, konsthanverk, vapen, utmärkelsetecken och militaria

    thomas.luoma@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 800 - 1 000 EUR

    Slutpris

    750
    EUR
    7 720 SEK
    850 USD

    Budhistorik (10 bud)
    4A17 apr 19:21750EUR
    317 apr 19:21740EUR
    4A17 apr 19:18720EUR
    Acceptpris på 640 EUR uppnåddes