Pekka Paikkari

(Finland, Född 1960)
Pekka Paikkari
(Finland, Född 1960)

PEKKA PAIKKARI, KERAMIKSKULPTUR. Arabia.

Signerad. Höjd 58 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
750
8 340
791
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Budhistorik (10 bud)
17 apr 2018 19:21
750 EUR
17 apr 2018 19:21
740 EUR
17 apr 2018 19:18
720 EUR
17 apr 2018 19:18
700 EUR
17 apr 2018 19:17
680 EUR
17 apr 2018 19:17
660 EUR
17 apr 2018 19:17
640 EUR
17 apr 2018 19:15
470 EUR
17 apr 2018 19:14
450 EUR
6 apr 2018 8:05
400 EUR