1039717

TAPIO WIRKKALA

VAS, "3520", signerad Tapio Wirkkala Iittala -55.

Formblåst klar kristall, linjeslipad. Höjd 27,5 cm.

Konditionsrapport

Smärre ytslitage. Repor i botten.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Thomas Luoma

Thomas Luoma
Specialist, konst, konsthanverk, vapen, utmärkelsetecken och militaria

thomas.luoma@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 400 - 500 EUR

    Slutpris

    321
    EUR
    3 317 SEK
    378 USD

    Budhistorik (3 bud)
    1A12 apr 21:29321EUR
    212 apr 21:29320EUR
    1 5 apr 19:57300EUR