1039717

TAPIO WIRKKALA, VAS, "3520", signerad Tapio Wirkkala Iittala -55.

Formblåst klar kristall, linjeslipad. Höjd 27,5 cm.

Konditionsrapport

Smärre ytslitage. Repor i botten.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 400 - 500 EUR

    Slutpris

    321
    EUR
    3 356 SEK
    364 USD

    Budhistorik (3 bud)
    1A12 apr 2018 21:29321EUR
    212 apr 2018 21:29320EUR
    15 apr 2018 19:57300EUR