Olli Lyytikäinen

(Finland, 1949-1987)
Olli Lyytikäinen
(Finland, 1949-1987)

OLLI LYYTIKÄINEN, "TVÅHÖVDAD".

Sign. Akvarell 32x46 cm.

Olli Lyytikäinen, Kiasma 2000.

Klubbat pris
1 800
20 646
1 884
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
Budhistorik (3 bud)
17 apr 2018 17:17
1 800 EUR
17 apr 2018 9:18
1 600 EUR
5 apr 2018 18:21
800 EUR