1040237

KRISTIAN KROKFORS, ANDALUCIA.

Sign. -84. Olja på duk 73x100 cm.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Laura Pohjola

    Laura Pohjola
    Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

    laura.pohjola@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 000 - 1 500 EUR

    Slutpris

    1 678
    EUR
    17 162 SEK
    1 909 USD

    Budhistorik (38 bud)
    8A17 apr 19:351678EUR
    917 apr 19:351628EUR
    817 apr 19:321518EUR