1040237

KRISTIAN KROKFORS

ANDALUCIA.

Sign. -84. Olja på duk 73x100 cm.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

laura.pohjola@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 000 - 1 500 EUR

    Slutpris

    1 678
    EUR
    17 487 SEK
    1 952 USD

    Budhistorik (38 bud)
    8A17 apr 19:351678EUR
    917 apr 19:351628EUR
    817 apr 19:321518EUR