1040688

NINA TERNO, 'RYTTARE'.

Sign. Unicum 1980. Brons. Längd 51 cm, höjd 55,5 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 15 000 - 17 000 EUR

    Slutpris

    17 410
    EUR
    182 004 SEK
    19 720 USD

    Budhistorik (37 bud)
    217 apr 2018 20:3017410EUR
    8A17 apr 2018 20:3017210EUR
    817 apr 2018 20:3017200EUR
    Acceptpris på 12 000 EUR uppnåddes