1040688

NINA TERNO

'RYTTARE'.

Sign. Unicum 1980. Brons. Längd 51 cm, höjd 55,5 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt ytslitage.

Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Thomas Luoma

Thomas Luoma
Specialist, konst, konsthanverk, vapen, utmärkelsetecken och militaria

thomas.luoma@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 15 000 - 17 000 EUR

    Slutpris

    17 410
    EUR
    181 435 SEK
    20 250 USD

    Budhistorik (37 bud)
    217 apr 20:3017410EUR
    8A17 apr 20:3017210EUR
    817 apr 20:3017200EUR
    Acceptpris på 12 000 EUR uppnåddes