Nina Terno

(Finland, 1935-2003)
Nina Terno
(Finland, 1935-2003)

NINA TERNO, 'RYTTARE'.

Sign. Unicum 1980. Brons. Längd 51 cm, höjd 55,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
17 410
197 255
18 163
Utropspris
15 000 - 17 000 EUR
Budhistorik (37 bud)
17 apr 2018 20:30
17 410 EUR
8
17 apr 2018 20:30
17 210 EUR
8
17 apr 2018 20:30
17 200 EUR
17 apr 2018 20:29
17 000 EUR
8
17 apr 2018 20:29
16 850 EUR
17 apr 2018 20:28
16 610 EUR
8
17 apr 2018 20:28
16 410 EUR
17 apr 2018 20:27
16 210 EUR
8
17 apr 2018 20:27
16 010 EUR
17 apr 2018 20:27
16 000 EUR
17 apr 2018 20:26
15 710 EUR
8
17 apr 2018 20:26
15 510 EUR
17 apr 2018 20:25
15 310 EUR
8
17 apr 2018 20:25
15 110 EUR
17 apr 2018 20:25
15 000 EUR
17 apr 2018 20:24
14 910 EUR
8
17 apr 2018 20:24
14 710 EUR
17 apr 2018 20:24
14 410 EUR
8
17 apr 2018 20:24
14 210 EUR
17 apr 2018 20:23
14 010 EUR
8
17 apr 2018 20:23
13 810 EUR
17 apr 2018 20:23
13 310 EUR
8
17 apr 2018 20:23
13 110 EUR
17 apr 2018 20:20
12 850 EUR
8
17 apr 2018 20:20
12 650 EUR
17 apr 2018 20:19
12 420 EUR
8
17 apr 2018 20:19
12 220 EUR
8
17 apr 2018 20:18
12 200 EUR
17 apr 2018 19:57
12 000 EUR
6 apr 2018 15:06
11 000 EUR
6 apr 2018 12:58
4 000 EUR
5 apr 2018 21:31
2 300 EUR
5 apr 2018 21:19
2 200 EUR
5 apr 2018 20:46
2 100 EUR
5 apr 2018 17:42
2 000 EUR
5 apr 2018 16:57
1 500 EUR
5 apr 2018 16:50
1 000 EUR