981797

ANTONI TÀPIES

"PETIT T".

Sign. Litografi, 22/40, papper stolek 160x120 cm.

Tapies, Obra gráfica, Editorial Gustavo Gili, nr 866.
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

laura.pohjola@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 200 - 1 500 EUR

    Slutpris

    2 300
    EUR
    24 177 SEK
    2 693 USD

    Budhistorik (45 bud)
    1216 apr 16:572300EUR
    616 apr 16:512200EUR
    11A16 apr 16:512100EUR
    Acceptpris på 600 EUR uppnåddes