981797

ANTONI TÀPIES, "PETIT T".

Sign. Litografi, 22/40, papper stolek 160x120 cm.

Tapies, Obra gráfica, Editorial Gustavo Gili, nr 866.
Följerätt
Ja

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Laura Pohjola

    Laura Pohjola
    Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

    laura.pohjola@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 200 - 1 500 EUR

    Slutpris

    2 300
    EUR
    23 523 SEK
    2 616 USD

    Budhistorik (45 bud)
    1216 apr 16:572300EUR
    616 apr 16:512200EUR
    11A16 apr 16:512100EUR
    Acceptpris på 600 EUR uppnåddes