986093

TAPIO WIRKKALA, fanerfat, signerad TW.

Laminerad björkfaner. Längd 46 cm. Bredd 24,5 cm.

Konditionsrapport

Ställvis omfattande slitage och skador.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Rosenius

    Anna Rosenius
    Specialist Design

    anna.rosenius@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 EUR

    Slutpris

    4 610
    EUR
    47 148 SEK
    5 244 USD

    Budhistorik (26 bud)
    616 apr 18:454610EUR
    7A16 apr 18:454410EUR
    716 apr 18:454400EUR
    Acceptpris på 2 500 EUR uppnåddes