986093

TAPIO WIRKKALA

Fanerfat, signerad TW.

Laminerad björkfaner. Längd 46 cm. Bredd 24,5 cm.

Konditionsrapport

Ställvis omfattande slitage och skador.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Rosenius

Anna Rosenius
Specialist Design

anna.rosenius@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 EUR

    Slutpris

    4 610
    EUR
    48 042 SEK
    5 362 USD

    Budhistorik (26 bud)
    616 apr 18:454610EUR
    7A16 apr 18:454410EUR
    716 apr 18:454400EUR
    Acceptpris på 2 500 EUR uppnåddes