JUHANI HARRI

ABSTRAKT.

Olja på skiva, 100x69 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Pannån böjd.

Placering
Stora Robertsgatan 12
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

laura.pohjola@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    5 dagar 8 timmar

    Utropspris: 1 000 - 1 200 EUR

    50
    EUR
    519 SEK
    62 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 55 EUR
    EUR

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    125 apr 23:3150EUR