Max Salmi

(Finland, 1931-1995)
Max Salmi
(Finland, 1931-1995)

MAX SALMI, KOMPOSITION.

Sign. -70. Olja på masonit 100x110 cm.

Konstnär

Klubbat pris
1 161
13 317
1 215
Utropspris
1 200 - 1 600 EUR
Budhistorik (15 bud)
16 apr 2018 19:52
1 161 EUR
16 apr 2018 19:52
1 111 EUR
16 apr 2018 19:50
1 057 EUR
16 apr 2018 19:50
1 007 EUR
16 apr 2018 19:34
940 EUR
16 apr 2018 19:34
920 EUR
16 apr 2018 19:25
908 EUR
16 apr 2018 19:25
888 EUR
16 apr 2018 8:43
820 EUR
16 apr 2018 8:43
800 EUR
16 apr 2018 8:43
797 EUR
16 apr 2018 8:43
777 EUR
12 apr 2018 21:39
710 EUR
11 apr 2018 9:10
690 EUR
5 apr 2018 14:35
400 EUR