James Rosenquist

(USA, 1933-2017)
James Rosenquist
(USA, 1933-2017)

JAMES ROSENQUIST, "YELLOW LANDING"

Sign. 1974. Litografi, 46/86, 83x190 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
2 105
24 144
2 203
Utropspris
1 700 - 2 200 EUR
Budhistorik (15 bud)
16 apr 2018 19:57
2 105 EUR
16 apr 2018 19:56
2 005 EUR
16 apr 2018 19:56
2 005 EUR
16 apr 2018 19:56
1 855 EUR
16 apr 2018 19:56
1 805 EUR
16 apr 2018 19:56
1 755 EUR
16 apr 2018 19:55
1 705 EUR
16 apr 2018 19:55
1 655 EUR
16 apr 2018 19:55
1 555 EUR
16 apr 2018 19:54
1 505 EUR
16 apr 2018 19:51
1 500 EUR
10 apr 2018 22:27
1 300 EUR
7 apr 2018 9:58
666 EUR
5 apr 2018 18:50
110 EUR
5 apr 2018 13:35
100 EUR