CIGARETTETUI, silver och emalj Moskva 1908-17, Nikolai Zverev

Sovjet kontrollstämplar. 8x10 cm.

Slitage.

Портсигар. Серебро, эмаль. Москва 1908-1917, Ник. Зверев. 8*10см

Klubbat pris
581
6 664
608
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (11 bud)
15 maj 2018 12:32
581 EUR
15 maj 2018 12:32
561 EUR
15 maj 2018 12:10
521 EUR
15 maj 2018 5:59
501 EUR
15 maj 2018 5:59
500 EUR
15 maj 2018 5:56
480 EUR
15 maj 2018 5:56
460 EUR
14 maj 2018 20:41
440 EUR
10 maj 2018 13:36
420 EUR
4 maj 2018 3:17
400 EUR
3 maj 2018 21:45
200 EUR