KANDELABRAR, ETT PAR, silver, finska importstämplar Helsingfors 1926

Höjd 52 cm. Foten fylld.

Slitage.

Klubbat pris
2 300
24 242
2 632
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Budhistorik (30 bud)
14 maj 2018 17:57
2 300 EUR
14 maj 2018 17:56
2 200 EUR
14 maj 2018 17:55
2 100 EUR
14 maj 2018 17:55
2 000 EUR
14 maj 2018 17:55
2 000 EUR
14 maj 2018 17:55
1 950 EUR
14 maj 2018 17:54
1 900 EUR
14 maj 2018 17:54
1 850 EUR
14 maj 2018 17:53
1 800 EUR
14 maj 2018 17:53
1 750 EUR
14 maj 2018 17:53
1 700 EUR
14 maj 2018 17:52
1 650 EUR
14 maj 2018 17:49
1 600 EUR
14 maj 2018 17:46
1 550 EUR
14 maj 2018 17:44
1 500 EUR
14 maj 2018 17:44
1 450 EUR
14 maj 2018 17:44
1 400 EUR
14 maj 2018 17:44
1 350 EUR
14 maj 2018 17:43
1 300 EUR
14 maj 2018 17:43
1 250 EUR
14 maj 2018 17:42
1 200 EUR
14 maj 2018 17:42
1 150 EUR
14 maj 2018 17:42
1 100 EUR
14 maj 2018 17:42
1 050 EUR
14 maj 2018 15:03
1 000 EUR
11 maj 2018 11:03
600 EUR
5 maj 2018 8:31
500 EUR
3 maj 2018 21:59
100 EUR
3 maj 2018 21:00
40 EUR
3 maj 2018 20:30
30 EUR