Hugo Simberg

(Finland, 1873-1917)
Hugo Simberg
(Finland, 1873-1917)

HUGO SIMBERG, etsning, signerad och daterad 1897.

Dödens trädgård. 11,5x15,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Konstnär

Klubbat pris
5 010
56 763
5 227
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
Budhistorik (40 bud)
10
14 maj 2018 18:12
5 010 EUR
14 maj 2018 18:12
4 810 EUR
10
14 maj 2018 18:09
4 610 EUR
14 maj 2018 18:09
4 410 EUR
10
14 maj 2018 18:06
4 210 EUR
14 maj 2018 18:06
4 010 EUR
10
14 maj 2018 18:05
3 850 EUR
14 maj 2018 18:05
3 750 EUR
10
14 maj 2018 18:05
3 650 EUR
14 maj 2018 18:05
3 550 EUR
10
14 maj 2018 17:24
3 400 EUR
14 maj 2018 17:24
3 300 EUR
10
14 maj 2018 17:24
3 200 EUR
14 maj 2018 17:24
3 100 EUR
10
14 maj 2018 15:44
2 600 EUR
14 maj 2018 15:44
2 500 EUR
10
14 maj 2018 11:41
2 300 EUR
8
14 maj 2018 11:41
2 200 EUR
10
13 maj 2018 18:40
2 100 EUR
8
13 maj 2018 18:40
2 000 EUR
10
13 maj 2018 18:39
1 900 EUR
8
13 maj 2018 18:39
1 850 EUR
10
12 maj 2018 18:59
1 757 EUR
12 maj 2018 18:59
1 707 EUR
10
12 maj 2018 16:53
1 600 EUR
12 maj 2018 13:06
1 550 EUR
10
12 maj 2018 13:06
1 515 EUR
10
12 maj 2018 11:19
1 069 EUR
9
12 maj 2018 10:33
1 019 EUR
11 maj 2018 21:22
999 EUR
8
11 maj 2018 21:22
980 EUR
11 maj 2018 20:00
960 EUR
11 maj 2018 20:00
940 EUR
10 maj 2018 6:02
920 EUR
10 maj 2018 6:02
900 EUR
4 maj 2018 8:36
800 EUR
3 maj 2018 23:46
560 EUR
3 maj 2018 17:36
540 EUR
3 maj 2018 17:02
520 EUR
3 maj 2018 16:53
500 EUR
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

204. Diane Arbus, "Woman with a Veil on Fifth Avenue, N.Y.C 1968".
Utropspris
150 000 - 200 000 SEK
Budhistorik
135 000

ditt bud
Aktuellt bud:
135 000 SEK