Antti Favén

(Finland, 1882-1948)
Antti Favén
(Finland, 1882-1948)

ANTTI FAVÉN, MOLNIG DAG.

Sign. -27. Olja på duk 46x60 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
1 200
13 596
1 252
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
Budhistorik (3 bud)
3 maj 2018 21:30
1 200 EUR
3 maj 2018 18:41
700 EUR
3 maj 2018 16:52
300 EUR