Eero Järnefelt

(Finland, 1863-1937)
Eero Järnefelt
(Finland, 1863-1937)

EERO JÄRNEFELT, VY FRÅN KOLI.

Olja på duk. Signerad och daterad, 40x53 cm.

Klubbat pris
4 700
53 909
4 919
Utropspris
5 000 - 6 000 EUR
Budhistorik (11 bud)
15 maj 2018 18:30
4 700 EUR
15 maj 2018 18:30
4 500 EUR
15 maj 2018 18:30
4 300 EUR
15 maj 2018 18:30
4 100 EUR
15 maj 2018 18:29
3 900 EUR
15 maj 2018 18:29
3 800 EUR
14 maj 2018 19:39
3 700 EUR
14 maj 2018 11:35
3 600 EUR
13 maj 2018 22:22
3 500 EUR
11 maj 2018 20:15
3 100 EUR
3 maj 2018 21:44
3 000 EUR