ÖRHÄNGEN och BROSCH, 14K (56) guld, emalj, pärlor. Ryssland, slutet av 1800-talet.

Örhängenas totala höjd 42 mm. Brosch 40 x 31 mm. Vikt totalt ca 19 g.

Skador på emaljen på broschen, glaset på broschens baksida saknas.

Серьги и брошь, золото 14К, эмаль, жемчуг, вторая половина 19 века. Утраты. Вес - ок.19г

Klubbat pris
640
7 341
670
Utropspris
500 - 600 EUR
Budhistorik (20 bud)
15 maj 2018 18:27
640 EUR
15 maj 2018 18:27
620 EUR
15 maj 2018 18:26
600 EUR
15 maj 2018 18:26
580 EUR
15 maj 2018 18:26
560 EUR
15 maj 2018 18:26
550 EUR
15 maj 2018 18:26
530 EUR
15 maj 2018 18:25
510 EUR
15 maj 2018 18:25
490 EUR
15 maj 2018 18:25
470 EUR
15 maj 2018 18:24
450 EUR
15 maj 2018 18:24
440 EUR
15 maj 2018 18:24
420 EUR
15 maj 2018 18:24
400 EUR
15 maj 2018 18:24
400 EUR
15 maj 2018 18:22
380 EUR
15 maj 2018 16:17
341 EUR
14 maj 2018 23:11
300 EUR
11 maj 2018 11:16
270 EUR
4 maj 2018 20:26
250 EUR