BRICKA med konversationsstycke.

Målad plåt, 1800-tal, troligen Ryssland. Bredd 80 cm.

Slitage. Repor. Färgbortfall.

Klubbat pris
1 450
16 342
1 513
Utropspris
400 - 500 EUR
Budhistorik (23 bud)
15 maj 2018 18:33
1 450 EUR
15 maj 2018 18:32
1 400 EUR
15 maj 2018 18:32
1 350 EUR
15 maj 2018 18:31
1 300 EUR
15 maj 2018 18:30
1 250 EUR
15 maj 2018 18:30
1 200 EUR
15 maj 2018 18:27
1 150 EUR
15 maj 2018 18:26
1 100 EUR
15 maj 2018 18:26
1 100 EUR
15 maj 2018 18:23
1 050 EUR
15 maj 2018 18:23
1 000 EUR
15 maj 2018 15:56
450 EUR
15 maj 2018 15:51
430 EUR
14 maj 2018 5:58
420 EUR
14 maj 2018 5:58
400 EUR
14 maj 2018 5:58
390 EUR
11 maj 2018 13:02
360 EUR
11 maj 2018 13:02
340 EUR
11 maj 2018 7:46
300 EUR
6 maj 2018 12:19
240 EUR
4 maj 2018 13:59
220 EUR
4 maj 2018 11:42
200 EUR
4 maj 2018 8:42
100 EUR