Johan Knutson

(Sverige/Finland, 1816-1899)
Johan Knutson
(Sverige/Finland, 1816-1899)

JOHAN KNUTSON, HÄSTVAGN PÅ LANDVÄG.

Sign. Olja på kartong. 14,5x22,5 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
500
5 705
520
Utropspris
700 - 800 EUR
Budhistorik (5 bud)
11 maj 2018 0:38
500 EUR
5 maj 2018 10:10
300 EUR
4 maj 2018 8:17
115 EUR
3 maj 2018 22:40
105 EUR
3 maj 2018 21:53
70 EUR