Venny Soldan-Brofeldt

(Finland, 1863-1945)
Venny Soldan-Brofeldt
(Finland, 1863-1945)

VENNY SOLDAN-BROFELDT, "MÅNSKEN".

Sign. Olja på pannå. 25x35 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Konstnär

Klubbat pris
1 867
21 041
1 948
Utropspris
1 800 - 2 000 EUR
Budhistorik (10 bud)
15 maj 2018 19:24
1 867 EUR
15 maj 2018 19:24
1 850 EUR
15 maj 2018 19:23
1 701 EUR
15 maj 2018 19:23
1 651 EUR
15 maj 2018 19:22
1 601 EUR
15 maj 2018 19:22
1 551 EUR
15 maj 2018 14:25
1 500 EUR
11 maj 2018 14:48
900 EUR
5 maj 2018 10:13
600 EUR
3 maj 2018 21:48
500 EUR