Ellen Favorin

(Finland, 1853-1919)
Ellen Favorin
(Finland, 1853-1919)

ELLEN FAVORIN, LANDSKAP.

Olja på duk. Signerad EF, 45x57 cm.

Krackelyr.

Klubbat pris
1 870
19 710
2 140
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
Budhistorik (10 bud)
14 maj 2018 17:31
1 870 EUR
14 maj 2018 17:31
1 820 EUR
14 maj 2018 17:31
1 800 EUR
14 maj 2018 17:30
1 750 EUR
14 maj 2018 17:30
1 700 EUR
13 maj 2018 15:34
1 650 EUR
13 maj 2018 15:34
1 600 EUR
5 maj 2018 10:49
1 550 EUR
3 maj 2018 21:04
1 500 EUR
3 maj 2018 20:29
1 300 EUR