LJUSSTAKAR, ETT PAR. silver, mästarstämpel FG, Warszawa, 1880-90-tal.

Nyrokoko. Balusterform, ciselerad dekor av bladverk och vinrankor. Höjd 36,5 cm.

Smärre slitage. Fyllda fötter.

300
3 381
313
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
8 maj 2018 22:42
300 EUR
8 maj 2018 22:35
100 EUR
8 maj 2018 13:57
30 EUR