Matti Karppanen

(Finland, 1873-1953)
Matti Karppanen
(Finland, 1873-1953)

MATTI KARPPANEN, STEGLITSER.

Sign. a tergo. Olja på duk. 31x24 cm.

Åldersrelaterat slitage. Vågig duk.

Klubbat pris
2 400
27 048
2 504
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Budhistorik (17 bud)
11 maj 2018 18:54
2 400 EUR
11 maj 2018 18:52
2 300 EUR
11 maj 2018 18:52
2 250 EUR
11 maj 2018 18:49
2 110 EUR
11 maj 2018 18:49
2 010 EUR
11 maj 2018 18:49
1 900 EUR
11 maj 2018 18:49
1 850 EUR
11 maj 2018 18:48
1 800 EUR
11 maj 2018 18:48
1 750 EUR
11 maj 2018 18:47
1 660 EUR
11 maj 2018 18:47
1 610 EUR
9 maj 2018 15:09
1 500 EUR
7 maj 2018 15:04
820 EUR
5 maj 2018 10:10
800 EUR
5 maj 2018 9:33
110 EUR
4 maj 2018 20:46
100 EUR
3 maj 2018 21:52
60 EUR