Woldemar Toppelius

(Finland, 1858-1933)
Woldemar Toppelius
(Finland, 1858-1933)

WOLDEMAR TOPPELIUS, olja på pannå, signerad och daterad 1923

Klippig strand, 27x41 cm.

Klubbat pris
400
4 532
417
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (4 bud)
15 maj 2018 18:03
400 EUR
15 maj 2018 16:48
350 EUR
15 maj 2018 9:35
300 EUR
5 maj 2018 10:10
200 EUR