Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Oscar Kleineh
(Finland, 1846-1919)

OSCAR KLEINEH, FJORDLANDSKAP.

Sign. Olja på duk. 41x68 cm.

Åldersrelaterat slitage. Färgbortfall.

Klubbat pris
3 433
38 896
3 582
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
Budhistorik (9 bud)
15 maj 2018 18:45
3 433 EUR
15 maj 2018 18:45
3 333 EUR
15 maj 2018 18:45
3 300 EUR
15 maj 2018 7:53
3 200 EUR
14 maj 2018 17:32
3 000 EUR
12 maj 2018 18:59
2 222 EUR
11 maj 2018 23:09
1 500 EUR
10 maj 2018 6:09
1 111 EUR
8 maj 2018 18:55
500 EUR