Arvi Mäenpää

(Finland, 1899-1976)
Arvi Mäenpää
(Finland, 1899-1976)

ARVI MÄENPÄÄ, olja på pannå, signerad

Patron, 12,6x16,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
900
9 486
1 030
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (5 bud)
15 maj 2018 18:45
900 EUR
4 maj 2018 7:55
800 EUR
3 maj 2018 21:20
420 EUR
3 maj 2018 19:28
400 EUR
3 maj 2018 18:44
300 EUR