Torsten Wasastjerna

(Finland, 1863-1924)
Torsten Wasastjerna
(Finland, 1863-1924)

TORSTEN WASASTJERNA, VÅRBLOMMOR.

Sign. Intyg a tergo. Olja på pannå. 28x17 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
3 300
37 389
3 443
Utropspris
1 300 - 1 500 EUR
Budhistorik (38 bud)
14 maj 2018 19:12
3 300 EUR
14 maj 2018 19:11
3 200 EUR
14 maj 2018 19:11
3 100 EUR
14 maj 2018 19:11
3 000 EUR
14 maj 2018 19:10
2 900 EUR
14 maj 2018 19:10
2 800 EUR
14 maj 2018 19:05
2 700 EUR
14 maj 2018 19:04
2 600 EUR
14 maj 2018 18:38
2 500 EUR
14 maj 2018 18:37
2 400 EUR
14 maj 2018 18:37
2 300 EUR
14 maj 2018 18:10
2 200 EUR
14 maj 2018 18:07
2 100 EUR
14 maj 2018 17:50
1 950 EUR
14 maj 2018 17:47
1 900 EUR
14 maj 2018 17:47
1 900 EUR
14 maj 2018 17:17
1 800 EUR
14 maj 2018 16:46
1 750 EUR
14 maj 2018 16:46
1 700 EUR
14 maj 2018 16:46
1 700 EUR
14 maj 2018 16:45
1 650 EUR
14 maj 2018 16:45
1 600 EUR
14 maj 2018 12:14
1 550 EUR
14 maj 2018 12:14
1 500 EUR
13 maj 2018 22:25
1 450 EUR
13 maj 2018 22:25
1 400 EUR
13 maj 2018 20:52
1 350 EUR
13 maj 2018 20:51
1 300 EUR
13 maj 2018 20:51
1 300 EUR
13 maj 2018 16:01
1 150 EUR
13 maj 2018 16:01
1 100 EUR
12 maj 2018 21:26
1 050 EUR
12 maj 2018 21:26
1 000 EUR
12 maj 2018 21:26
1 000 EUR
6 maj 2018 12:52
900 EUR
5 maj 2018 20:44
400 EUR
5 maj 2018 10:09
100 EUR
4 maj 2018 10:45
30 EUR