Nikolai Egorovich Sverchkov

(Ryssland, 1817-1898)
Nikolai Egorovich Sverchkov
(Ryssland, 1817-1898)

TROIKA.

Sign. 1872. Olja på duk, 161x94 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Николай Егорович Сверчков "Зимняя тройка", 1872г.

90 000
1 019 700
93 895
Utropspris
120 000 - 150 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
15 maj 2018 18:28
90 000 EUR
14 maj 2018 19:26
60 000 EUR
10 maj 2018 9:42
10 200 EUR
8 maj 2018 13:57
10 000 EUR
6 maj 2018 13:52
1 150 EUR
3 maj 2018 19:37
1 100 EUR
3 maj 2018 18:11
1 000 EUR